Moje przemyślenia o szortach o wysokiej talii…

Szorty o wysokiej talii mogą dobrze wyglądać na tobie lub na odwrót. Aby jednak w nich dobrze wyglądać, należy przestrzegać pewnych wytycznych. Nie wszystkie spodenki zostały stworzone z myślą o tobie i twojej figurze. Szorty z wysoką talią są naprawdę wygodne w noszeniu, ale nie powinny być traktowane jako opcja odzieżowa, która nadaje się tylko do samotnych mam.

To dlatego, że te szorty są obecnie noszone przez znane celebrytki, w tym popularne aktorki takie jak Jessica Simpson i Leighton Meester. Jeśli one mogą w nich dobrze wyglądać, dlaczego nie możesz? Wiele szortów dostępnych na rynku odzwierciedla ich wybory. Jednak, jak już wspomniano wcześniej, jeśli chcesz dobrze wyglądać podczas noszenia szortów o wysokim stanie, możesz skorzystać z naszych porad. Można tu znaleźć kilka wskazówek, jak można się wspaniale pokazać w tego rodzaju krótkich spodniach.

Nie każda kobieta jest obdarzona nieskazitelną budową ciała. Dlatego też, jeśli jesteś raczej drobną panią, możesz mieć pewien problem. Wysoki stan szortów, zwłaszcza w połączeniu z obfitym biustem, optycznie skraca twój tors. Ale nie oznacza to, że nie można założyć pary wysokich szortów denimowych i jednocześnie dobrze w nich wyglądać. Kobiety o drobnej figurze mogą łatwo rozwiązać ten problem, nosząc top z dekoltem w kształcie litery v. Ubranie się w tego typu ubrania wydłuży i odchudzi tułów.

Jeśli masz szerokie ramiona, a twoja dolna część ciała jest mniejsza niż górna, musisz nosić szorty, które mają wysoką talię i szerszą nogawkę. Ta kombinacja odzieży jest bardzo przydatna, gdy twój biust jest duży, a pośladki małe. Pamiętaj, aby nie nosić także dużych koszul, ponieważ to sprawi, że twoje barki będą jeszcze większe niż powinny być.

Masz szczęście, jeśli masz wyważoną figurę ciała. Nie musisz się bowiem martwić o powyższe wskazówki w takim wypadku. Możesz jeszcze bardziej poprawić swój wygląd, wybierając parę szortów o wysokim stanue, które są przytulne i dobrze dopasowane.

 

Anita