Menu

Jak nosić stylowe koszulki damskie?

8 lutego 2018 - Moda damska

Jeśli jesteś podobna do mnie, twój domyślny ubiór składa się z pary dobrze podniszczonych dżinsów i częściej nosisz koszulki damskie niż jedwabiste bluzeczki. Przez większość czasu to wystarcza! W rzeczywistości możesz być bardzo stylową dziewczyną, jeśli chcesz nosić koszulkę z nadrukiem czy grafiką, kupioną w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki w nietypowy, niekonwencjonalny sposób.

Na początek narzuć na nią blezer lub fantazyjną marynarkę. Koszulki damskie wyglądać będą znacznie bardziej elegancko gdy noszona pod żakietem czy garsonką. Taki żakiet powinien oczywiście dobrze pasować i narzucić sylwetce jakąś strukturę. Możesz wcisnąć koszulę w spodnie, jeśli prezentować się znacznie bardziej elegancko – jednocześnie prezentując zabawny obrazek na klatce piersiowej.

Koszulkę można również sparować z parą szortów o wysokim stanie. Takie szorty optycznie wydłużą ci nogi. Ponieważ spodenki o wysokiej talii również wydają się bardziej formalne, można mieszać zabawne, kolorowe koszulki z ciemniejszymi spodenkami!

koszulki damskieInnym sposobem na to, aby twoje koszulki damskie wydawały się bardziej elegancka jest połączenie ich z kwiatowymi spódnicami. To miękka, kobieca stylizacja, więc jeśli chcesz szokować miłą kombinacją, warto więc założyć koszulkę z Twoją ulubioną death black power metalową grupą? To będzie świetnie sprawdzało się w szkole – a jeśli dodasz legginsy i buty, możesz prezentować ten wygląd także jesienią.

Dodaj akcesoria do tej koszulki! Ponieważ T-shirty i podarte koszulki damskie to najbardziej swobodne ubrania, można je udekorować za pomocą fantazyjnych akcesoriów – sparować je z błyszczącą skórzaną torebką lub wysokimi szpilkami lub z elegancką parą wielkich okularów przeciwsłonecznych typu mrówy!

Przypomnijmy sobie złotą regułę – odwrotne proporcje. Jeśli koszula jest nieco za duża, spróbuj nosić ją z parą obcisłych legginsów czy rurek z dużymi, luźnymi kolczykami. Jeśli jest obcisła, spróbuj sparować ją z nieco luźniejszą parą spodni. Dotyczy to również kolorów – białe i szare koszulki damskie wyglądają lepiej z ciemnym denimem, podczas gdy niebieskie i granatowe T-shirty lepiej pasują do spodni khaki.

I oczywiście można łatwo dostosować koszulkę do własnych potrzeb. Wybierz taką, która pokazuje twój ulubiony zespół, książkę lub program telewizyjny! Jeśli nie można znaleźć koszulki damskiej która to pokaże, zaprojektuj ją sama lub poproś specjalistę o pomoc.