rurki damskie

Rurki damskie – coś dla każdej z nas

Obcisłe dżinsy czyli rurki damskie mają tendencję do wyglądania dobrze na paniach, które mają figurę tak zwanego „patyczaka” – mają bardzo szczupłe biodra, i w ogóle są bardzo chude. Dla wielu oznacza to nastolatki lub niemalże anorektyczne kobiety. Dziewczyny w wieku od czternastu do osiemnastu lat mogą łatwo wbić się w dżinsy rurki damskie, ale jeśli jesteś bardziej kobietą, niż dziewczyną, możesz wyglądać w nich nieco gorzej. Ale to stereotyp. Istnieje wiele rozmiarów i krojów rurek damskich, wystarczy kupić je w dobrym lokalnym sklepie (a jeśli nie ma takiego sklepu w twojej okolicy, możesz kupić dżinsy rurki damskie na stronie https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie). Jeśli nie wciskasz się w nie na siłę i nie wkładasz w nie koszuli, rurki damskie wyglądają dobrze na wszystkich paniach.

rurki damskieTo nie jest kwestia bycia “grubą”, to jest po prostu podstawową zasadą mody – noś to, co uwydatnia w tobie to, co najlepsze. Najlepiej to, co najbardziej wyszczupla twoją postać, czy to rurki damskie moro czy inne spodnie. Możesz być “gruba” – pokazując fałdki tłuszczu – ale to coś innego od budowy. Kobieta może po prostu mieć szerokie biodra i chcieć pokazać to światu. Osobiście lubię ru, ponieważ nie lubię obwisłych, luźnych spodni, które ciągną za sobą mankiety nogawek. Jeśli dżinsy rurki damskie nie odsłaniają za bardzo żadnego regionu i nie powodują problemów z tak zwanym “palcem wielbłąda”, wyglądasz ideolo!

Łatwo dopasować takie rurki damskie z luźnymi, swobodnymi krawędziami, a może z dopasowaną spódnicą i kurtką, dużym swetrem oversize i czymś podobnym. I warto połączyć je z ciężkimi, masywnymi butami i baletkami by uzyskać niepowtarzalną atmosferę. A jeśli chcesz wyglądać, wiesz, na ładną, ale potężną, sparuj rurki damskie moro ze sznurowanym topem i skórzaną kurtką.

Jeśli czujesz się źle w czymś takim jak dżinsy rurki, nie noś ich go, zamiast tego wybierz coś, co najbardziej ci się podoba. Zamiast innych osób, to ty sama, na podstawie twojego typu sylwetki, musisz zadecydować o tym, co chcesz nosić i wybrać swój własny styl osobisty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *